فراخوان مشارکت در سومین کنگره بین المللی و نمایشگاه مجازی نمک زدایی از آب های شور

فراخوان مشارکت در سومین کنگره بین المللی و نمایشگاه مجازی نمک زدایی از آب های شور: کاربرد فناوریهای پیشرفته در تصفیه آبهای غیر متعارف برای مناطق تحت تنش آبی

این کنگره با هدف توسعه کاربرد فناوری‌های پیشرفته در تصفیه آب‌های غیرمتعارف برای مناطق تحت تنش آبی به صورت مجازی 23 تا 25 شهریور ماه سال جاری و با مشارکت سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

همه فناوران، اساتید و دانشجویان، شرکت‌های دانش‌بنیان، متخصصان، مدیران و کارشناسان اجرایی و شرکت های فعال دعوت هستند تا در این کنگره و نمایشگاه شرکت و زمینه تبادل دانش و فناوری در موضوعات کنگره را فراهم کنند.

امروزه به دلیل افزایش مصرف آب آشامیدنی و همچنین کاهش منابع آن در سطح دنیا، نمک زدایی از آب شور به عنوان روشی مهم به منظور تامین آب آشامیدنی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. این موضوع با توجه به قرار گرفتن کشور ما در اقلیم خشک که با بحران کمبود منابع آب روبروست، بسیار حائز اهمیت است.

این رویداد هم با هدف توسعه فناوری‌هایی که می تواند به کاربرد فناوری‌های پیشرفته در تصفیه آب‌های غیرمتعارف برای مناطق تحت تنش آبی کمک کند، برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت https://seminars.usb.ac.ir/uwtc  مراجعه کنند.

 
 
کلمات کلیدی
//isti.ir/ZvQr