عنوان
دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧-
پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اسلایدر 
اخبار > سمینار تخصصی پایداری مشترک منابع خاک و آب برگزار می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی؛

سمینار تخصصی پایداری مشترک منابع خاک و آب برگزار می‌شود

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی خاک، سمینار تخصصی «پایداری مشترک منابع خاک و آب، ضرورت همیشگی حوزه‌های آبی» با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.  
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کمیسیون کشاورزی، آب و محیط‌زیست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان با همکاری  ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی سمینار تخصصی «پایداری مشترک منابع خاک و آب، ضرورت همیشگی حوزه‌های آبی» را به مناسبت گرامی داشت روز جهانی خاک 6 دی‌ماه 95 در اصفهان برگزار می‌کند.
حسینعلی بهرامی دبیر ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی در این همایش به بررسی فناوری‌های بومی آب ‌وخاک و واکاوی علل گسست تأثیر در پیشرفت کشور می‌پردازد.
سخنرانان دیگر این همایش نیز به معرفی روز جهانی خاک؛ نگاهی به وضعیت منابع خاک، آب و کشاورزی استان اصفهان؛ ریزگردها در منطقه اصفهان برخی از حقایق تلخ راهکارهای سهل و سخت کنترل می‌پردازند. 
همچنین مدیریت و ساماندهی مصرف کودهای آلی و شیمیایی در عرصه‌های کشاورزی و ارتباط آن با سلامت جامعه در این همایش مورد بررسی قرار می‌گیرد. سمینار تخصصی «پایداری مشترک منابع خاک و آب، ضرورت همیشگی حوضه‌های آبی» با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی 6 دی‌ماه، ساعت 9 تا 13، در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می‌شود. 


١٤:٠٧ - 1395/10/01    /    شماره : ٢٠١٤١    /    تعداد نمایش : ٩٦٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir