عنوان
سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨-
پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اسلایدر 
اخبار > انتصاب دبیر ستاد توسعه فناوری های آب،خشکسالی، فرسایش و محیط زیست


انتصاب

انتصاب دبیر ستاد توسعه فناوری های آب،خشکسالی، فرسایش و محیط زیست

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در حکمی دکتر نادر قلی ابراهیمی را به¬عنوان دبیر ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست منصوب کرد. در این حکم آمده است:

 

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در حکمی دکتر نادر قلی ابراهیمی را به­ عنوان دبیر ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست منصوب کرد. در این حکم آمده است:
"با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد رئیس محترم مرکز توسعه فناوری های راهبردی به موجب این حکم، جنابعالی را به سمت دبیر ستاد توسعه فناوری آب، خشکسالی و محیط زیست منصوب می­ نمایم.
انتظار می­ رود با توکل به خدای متعال و در چارچوب نظام نامه جامع ارزیابی متوازن ماموریت­های ستادهای توسعه فناوری و جلب همکاری اعضای حقیقی و حقوقی ستاد، ضمن اتخاذ رویکرد ملی و فرادستگاهی و توجه به مزیت­ها و مقتضیات بومی و بهره‌مندی از دستاوردهای مفید ملی و بین‌المللی نسبت به هم‌افزایی فعالیت­های مرتبط با حوزه آب و محیط زیست، مقابله با پدیده خشکسالی و گرد و غبار و همچنین تعامل با دستگاه‌های ذی ربط با این حوزه در سطح کشور با هماهنگی مستقیم مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی اقدام نمایید.
بدین وسیله از زحمات ارزنده جناب آقای دکترحسینعلی بهرامی در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر به عمل می‌آید. دوام توفیقات جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسالت می­ نمایم."

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir