عنوان
يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧-
پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > حمایتی اثر گذار از پژوهشگران حوزه علم و فناوری


  چاپ        ارسال به دوست

حمایت از پژوهشگران

حمایتی اثر گذار از پژوهشگران حوزه علم و فناوری

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی برای تشریح فعالیت ها، حمایت ها و اثرگذاری بیشتر این حمایت ها در توسعه علمی کشور نشستی را برگزار می‌کند. عنوان این نشست هم اندیشی "اثرگذاری بیشتر صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی در حوزه علم و فناوری و نوآوری" است. همزمان با این نشست 4 پنل با عناوین اثر بخشی پژوهشی در حوزه علم، نوآوری و فناوری، آینده علم، استفاده از ظرفیت های مالی و علمی داخل منطقه و جهان و یکپارچگی در آموزش، پژوهش، نوآوری، فناوری و تمدن سازی برگزار می شود.
ارائه 4 سخنرانی توسط اساتید برجسته و مخترعان نیز از دیگر برنامه های این نشست است. این نشست با حضور پژوهشگران، اساتید و مخترعان برگزار می شود.
بر اساس این گزارش، نمایشگاه جانبی نیز همزمان با نشست برپا می شود که در آن اختراعاتی که با حمایت صندوق پژوهشگران و فناوران معاونت علمی در امریکا ثبت شده به نمایش در می‌آید.
نشست هم اندیشی "اثرگذاری بیشتر صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی در حوزه علم و فناوری و نوآوری" 26 مهرماه 97 در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود. علاقه‌مندان برای ثبت نام و حضور در این نشست می توانند با صندوق تماس حاصل کنند.

 


١٣:٥٧ - 1397/07/21    /    شماره : ٣٨٤٩٦    /    تعداد نمایش : ٨٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir